Náramek HOMME

Vyprodáno

Onyx v pánském náramku, který přináší štěstí, ochranu, rovnováhu a vyrovnanost. Zelené kameny podporují zdraví, pomáhají překonat změny, klid.

Složení: Avanturín, Onyx, Jadeit, Hematit

Varianta: pánský

Barva: zelená, černá

Velikost náramku: Změřte si obvod zápěstí napevno a vyberte jednu z velikostí. V případě, že Vaší velikost v tabulce nenaleznete, zvolte možnost "Jiné" a napište Vaš obvod ruky do poznámky u objednávky.

Zvolte si variantu:

450,00 Kč
Please select variants first

Popis produktu

  • Kvalitní český ručně vyráběný korálkový náramek
  • Každý korálek na náramku je jedinečný, tvary a odstíny se mohou lišit
  • Vysoce kvalitní elastické lanko
  • Uložení v dárkové krabičce

Péče o náramek

  • Zamezte kontaktu s vodou a vlhkem
  • Nenechávejte náramek déle než 2 hodiny na přímém slunci

Význam minerálních kamenů

Onyx

Ochranný kámen, který brání a ochraňuje před negativi vědomě namířené proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, snižuje strach a obavy. Udržuje harmonii a rovnováhu v těle i duši.

Avanturín

Kámen štěstí, který působí kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů před geopatogenními zónami, chrání před negativními vlivy. Posiluje sebevědomí, vnímavost, vytrvalost a inteligenci. Udržuje harmonii v duši.

Hematit

Uvádí do rovnováhy tělo i mysl, zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Dodává sebevědomí a pomáhá překonávat plachost. Těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha.

Jadeit

Kámen vyrovnanosti, čistoty a moudrosti. Ochraňuje a vnáší do života harmonii, přitahuje štěstí a přátelství.