Náramek FORCE

Vyprodáno

Náramek symbolizující minulost, současnost i budoucnost. Je to uklidňující, ochranný náramek přinášející harmonii a klid.

Složení: Onyx matný, Laspis Lazuli, Hematit a bižuterijní komponenty

Varianta: pánský

Barva: černá, tmavě modrá

Velikost náramku: Změřte si obvod zápěstí napevno a vyberte jednu z velikostí. V případě, že Vaší velikost v tabulce nenaleznete, zvolte možnost "Jiné" a napište Vaš obvod ruky do poznámky u objednávky.

Zvolte si variantu:

450,00 Kč
Please select variants first

Popis produktu

  • Kvalitní český ručně vyráběný korálkový náramek
  • Každý korálek na náramku je jedinečný, tvary a odstíny se mohou lišit
  • Vysoce kvalitní elastické lanko
  • Uložení v dárkové krabičce

Péče o náramek

  • Zamezte kontaktu s vodou a vlhkem
  • Nenechávejte náramek déle než 2 hodiny na přímém slunci

Význam minerálních kamenů

Onyx

Ochranný kámen, který brání a ochraňuje před negativi vědomě namířené proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, snižuje strach a obavy. Udržuje harmonii a rovnováhu v těle i duši.

Laspis Lazuli

Povznášející duchovní kámen, výborný pro meditace. Přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Přináší soucit, poctivost a čestnost.

Hematit

Dokáže uklidnit mysl, snižuje stres, posiluje kladné povahové rysy. Podporuje zdravou trpělivost, kreativitu a posiluje paměť. Výborně působí při meditaci.

Óm ॐ je symbolem stvoření světa a také symbolem absolutna a sjednocení všech moudrostí. Symbolizuje minulost, současnost i budoucnost.